FAQ

Sem nájdete najčastejšie otázky.

1. Čo je Nutriadapt?

Jedná sa o vedecky podložený systém výživy, ktorý sa prispôsobí Vašim potrebám a možnostiam. Pomocou systému NUTRIADAPT Vám vyberieme najvhodnejší výživový smer, vďaka ktorému najlepšie dosiahnete vytúžený cieľ.

2. Čo znamená Weight Management Clinic?

Znamená to, že na našej klinike vieme riadiť a dohliadnuť na Vašu hmotnosť. Ciest je vždy veľa, a preto sme tu my, aby sme spoločne pre Vás našli tú správnu. Pracovať so svojou hmotnosťou je totiž rovnako dôležité a normálne ako napríklad chodiť na pravidelnú dentálnu hygienu.

3. Ako prebieha návšteva na našej nutričnej klinike?

Na našej klinike vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Na základe analýzy Vášho tela sa dozviete, KOĽKO PERCENT SVALOVEJ HMOTY, VODY, TUKOV (i viscerálneho tuku) MÁTE V TELE, na koľko rokov sa cíti Vaše telo a mnoho ďalších informácií.

4. Čo si mám vziať na konzultáciu?

Vezmite si so sebou jedálniček za posledné 3 dni.

5. V čom sa líši naša metóda chudnutia od iných diét?

Pri príprave systému sme využili veľa štúdií, ktoré sledovali vplyv výživy na redukciu a zdravotné problémy účastníkov štúdií. Na základe odborných vyšetrení zohľadňujeme individuálne potreby ako sú chuťové preferencie, vek, pohlavie, možnosti stravovania, pohyb a ďalšie.

6. Ako fungujeme?

Zistíme či Vám V CHUDNUTÍ NIEČO NEBRÁNI (na základe vyšetrení a metabolickej diagnostiky). Nájdeme KĽÚČ K Vášmu EFEKTÍVNEMU CHUDNUTIU (na základe osobného výživového plánu na mieru). Schudnete POD ODBORNÝM DOHĽADOM (výživoví poradcovia, lekári, biochemici). Zabránime jojoefektu a VÁHU ZASTABILIZUJEME (na základe kontrolných meraní a nastavenia zdravého životného štýlu).

7. Musím používať doplnky stravy?

Nie je to podmienkou. Naši klienti chudnú aj bez doplnkov stravy. Avšak dobre vybrané cielené doplnky Vám pomôžu dosiahnuť výsledky rýchlejšie a s menšou námahou. Tieto doplnky sú vyvíjané poprednými odborníkmi, výhradne na prírodnej báze a schválené Ministerstvom zdravotníctva.

Späť Kontakt

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Viac info